Dramatyczna kolizja w Starym Sączu: dwa uszkodzone samochody

Na ulicy o nazwie Wielki Wygon, położonej w miejscowości Stary Sącz, doszło do gwałtownego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody. Moc uderzenia była na tyle silna, że skutkowała nie tylko poważnym uszkodzeniem obu aut, które ostatecznie zakończyły swoją podróż w przydrożnym rowie, ale także wyrzutem jednostki napędowej z jednego z pojazdów na jezdnię. Ów widok wywołał grozę i pokazał skalę tragedii.

Niefortunne zdarzenie miało miejsce podczas niedzielnego wieczoru, dokładnie kwadrans przed godziną 21:00. To wówczas na wspomnianej wcześniej ulicy Wielki Wygon w Starym Sączu doszło do brutalnego zderzenia dwóch pojazdów – marki Audi i Forda. Znaczące jest to, że za kierownicą każdego z nich znajdował się tylko jeden pasażer – kierowca.

W wyniku potężnego zderzenia, oba samochody zostały znacznie zniszczone i ostatecznie znalazły się w rowie przydrożnym. Co więcej, skala uszkodzeń była tak duża, że z jednego z pojazdów silnik został wyrzucony na drogę. Owa sytuacja pokazuje ogrom energii, jaki towarzyszył temu dramatycznemu zdarzeniu.