Tragiczne zdarzenie na drodze w Starym Sączu – seniorce nie udało się uniknąć cofającego samochodu

Pojawiły się nowe informacje na temat nieszczęśliwego incydentu, do którego doszło podczas manewru cofania samochodu. Starsza kobieta została potrącona i zmuszona do opieki szpitalnej ze względu na odniesione obrażenia.

Funkcjonariusze policji starają się ustalić wszystkie szczegóły tego pechowego zdarzenia, które miało miejsce w ostatnią środę, przed godziną 9:00 rano, na ulicy Wielkiego Wygonu w Starym Sączu.

Zgodnie z pierwszymi ustaleniami śledztwa, kierująca samochodem marki Ford nie dostrzegła 82-letniej pani, która stała tuż za jej pojazdem. Jak informuje komisarz Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, kobieta była mieszkanką Starego Sącza i została potrącona podczas cofania przez wspomniany pojazd.

Potężna siła uderzenia sprawiła, że starsza kobieta upadła na ziemię, odczuwając natychmiast ból pochodzący od odniesionych obrażeń ciała. Na szczęście, załoga karetki pogotowia ratunkowego pojawiła się na miejscu wypadku niebawem po zdarzeniu. Udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy, a następnie przetransportowali ją do szpitala na dalszą obserwację i leczenie.