150-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Sączu z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

W nadchodzącą sobotę, dokładnie 25 maja, Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Sączu będzie świętować swoje 150-lecie istnienia. Z tej wyjątkowej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich obywateli miasta oraz całej gminy Stary Sącz, aby dołączyli do nas podczas uroczystości. Ceremonia rozpocznie się Mszą świętą o godz. 13:00, która odbędzie się przy historycznym miejscu – Ołtarzu Papieskim.

Wśród wielu Gości, których mamy zaszczyt gościć podczas naszego jubileuszu, szczególnie wyróżnia się osoba prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, pana Andrzeja Dudy. Ze względu na obecność tak ważnej dla naszego kraju osoby, zalecamy wcześniejsze przybycie na miejsce uroczystości. Organizatorzy wprowadzili specjalne środki bezpieczeństwa, które zostały uwzględnione w planie wydarzenia ze względu na obecność Prezydenta RP.

Na terenie wydarzenia pojawią się dodatkowe bramki wejściowe oraz zostaną przeprowadzone kontrole z wykorzystaniem detektorów metali. Wszystkie osoby, które wezmą udział w uroczystościach, zostaną bez wyjątku poddane kontroli za pomocą tych urządzeń oraz skanerów.

Oficjalna część jubileuszowych obchodów zaplanowana jest na godzinę 14:00. Po jej zakończeniu dla wszystkich uczestników przygotowano huczne obchody i zabawę.