Otwarcie luksusowego hotelu w Szczawnicy

Miasto Szczawnica może pochwalić się nowym, wyjątkowo luksusowym hotelem, który powstał na bazie dawnego sanatorium „Hutnik”. Obiekt ten, wykończony ze smakiem i przepychem, został stworzony przez dwójkę inwestorów: Nicolasa Mańkowskiego oraz jego siostrę Helenę Lubomirską, małżonkę księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego.

Realizacja inwestycji odbyła się na naprawdę imponującą skalę. Właściciele są zgodni, że hotel zasłużył na miano „grand” nie tylko ze względu na luksusowy charakter i malownicze górskie otoczenie, ale także ze względu na to, że jest najwyższym budynkiem w okolicy. Ze swojej wysokości 14 pięter, zapewnia gościom niezapomniane widoki. Przyjemne wrażenia dopełnia oferta 119 eleganckich pokoi oraz strefy wellness o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych, która oferuje bogaty wybór zabiegów i udogodnień dla gości.

W obiekcie znalazło się miejsce również dla profesjonalnej strefy SPA. Jej zadaniem jest zapewnić możliwość regeneracji każdemu gościowi pragnącemu skorzystać z tego rodzaju usług. Strefa ta oferuje pełen spektrum zabiegów SPA, wykorzystując przy tym kosmetyki luksusowych marek.